Bobcat Kiralama


 

Bobcat Kiralama

 

 

Bobcat kiralama hizmetini sunduğumuz günden bu yana pek çok kişi tarafından taktir kazandık ve hizmetleri layığı ile yerine getirdik. Şimdi sizlere bu iş makinelerinin ne gibi vasıflar ile kullanıldığını, ne amaçlara hizmet ettiğini ayrıntılı bir şekilde sunacak, konular ile alakalı da daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

 


 

Bobcat Mini Kepçe

 

Bobcat mini kepçe her ne kadar Türkiyede pek yaygın kullanılmasada ve bilinmesede 100 yıldır kullanılan ve ilk iş makinesi sayılan aygıtlardan bir tanesidir. Bobcat iş makinalari boyut olarak da farklılık göstermektedir. Mini, orta ve büyük bobcat olmak üzere 3 farklı klasmanda boy gösteren iş makineleri, genel olarak kazı, yıkım ve düzenleme gibi işlemlerde tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı da iş makineleri alanında önemli bir yere sahiptir. Ataşmanın sunduğu avantajlar ile beraber dilediğimizce güç uygulayabiliyor, birkaç insanın, 1 haftada yapabileceği işi sadece birkaç saatte yerine getirebiliyor. Bu yüzden hem şantiyelerin, hem de fabrikaların değişilmez iş makinelerinden birisi haline dönüşmüş olan kiralık bobcat firmamız aracılığı ile sizlere sunulmaktadır.

 


 

Kiralık Bobcat

 

Kiralık Bobcat diğer adı ile mini yükleyici ile beraber artık tüm işlemleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bu iş makinelerinin sunduğu avantajlar sayesinde artık tüm inşaat işleri oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Bu sebepten dolayı da siz değerli kullanıcılarımıza bobcat kiralama önerisi yapıyor, inşaat işlerini en kısa süreçte başarılı bir aşamayla tamamlamalarına yardımcı oluyoruz. Bugüne dek bizlerden iş makinesi kiralayan pek çok kişi, sunduğumuz avantajlı hizmetlerden faydalanarak şantiyelerde ve fabrikalarda ki işlerini kısa süreçler içerisinde tamamlayabildiler. Bu yüzden bobcatların çok fonksiyonlu olması da, sizlerin birkaç iş makinesi kiralamak yerine, tek bir makine ile 3-4 görevi görmesine de yardımcı olmaktadır. İyi bir operatör sağlandığı taktirde bu iş makinesi ile birlikte fark yaratmamak elde değildir.Bobcat iş makinası 2 metre yüksekliği sayesinde çok alçak ve dar alanlardaki çöp vb yükleme ve boşaltma işlerinizde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca forklift çatalı ataşman sayesinde bodrum katlara ve oto parklara 1500 kg agırlığındaki tüm paletlerinizi taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Bir diğer ataşman çeşidi süpürge ile ise otopark, bina içi, saha temizliği ve yol temizliği aklınıza gelen bir çok alanda ataşmanları aracılığı ile bobcat sizlere işlerinizde çözüm ortağı olur.

 


 

Kiralık Bobcat Fiyatları

 

Kiralık bobcat fiyatları günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak değişkenlik göstermektedir. Bu sebebten dolayı ihtiyacınız olan bobcat boyutunu, ataşmanını  ve zaman dilimini belirterek fiyat isteyiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için iletişime geçiniz.