Kiralık Forklift

Kiralık Forklift

 

Genel olarak şantiye ve fabrika gibi bölgelerde iş gücünün yetemediği, ağır yüklerin kaldırılması ve konumlandırılması açısından büyük bir işlev sağlayan Forkliftler, inşaat alanında ve bu sektörde gelişim göstermeye de devam etmektedir. Forkliftler, yükü alarak aracın ağırlığına göre dengeleme işlemi yapar, daha sonrasında taşıma işlevini görür. Bu yüzden önden yüklemeli forkliftler daha çok tercih edilmektedir. Üstün manevra kabiliyetleri sebebiyle çekiciliğini her fırsatta daha üst planlara taşıyan bu araç tipleri, görüş açısının darlığı sebebiyle operatörleri zora soksa da, işlevselliği bakımından inşaat işlerinin büyük bir bölümünü de giderebilmektedir. Firma olarak sizlere Kiralık forklift hizmeti sunuyor, bu iş makinesinin tedarik süreciyle beraber ulaştırılmasını sağlıyoruz.

 

Uzun yol taşıma ve yükleme gibi işlemlerde büyük önem taşıyan bu araçlar, boyutları ve ebatları sebebiyle de 30 tona kadar ağırlığı tek başına kaldırabilme kapasitesine sahiptir. Bir bina yıkımını tek başına yapabilecek kadar güç sunan kiralık forkliftler, genel olarak yükleme merkezlerinin gözbebeği haline dönüşmüştür. Kargo firmalarının büyük bir bölümü kiralık forklift hizmetlerinden faydalanmaktadır. Depo düzenlemeleri ve taşımacılık alanında hiçbir iş makinesi, kiralık forklift kadar başarılı sayılmamakla birlikte, bu tarz verimleri bizlere sağlayamamaktadır! Ayrıca fonksiyonel bakımından konumlandırma, 5 metreye kadar yükleri kaldırabilme ve indirebilme gibi durumları sunan bu araçlar, arkadan ve yandan çekişli olarak 3 tip üretilmektedir.

 

İhtiyaca göre dilediğiniz herhangi bir aracı seçebilir, sizler de kullanımına başlayabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralamalar söz konusu olduğu gibi yakıt tasarrufu sağlaması sebebiyle de uzunca yol yapmanıza ve çok az yakıt harcamanıza yardımcı olmaktadır. Sizler de bu konu ile alakalı daha ayrıntılı bilgi alabilme neticesinde, kiralık Forklift konusuyla alakalı bizlere dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.