Kiralık Kato

 

Kiralık Kato

 

 

Güç denildiği zaman Kiralık Kato’nun şantiye ve inşaat bölgelerinde ki performansını gözden kaçırmamak gerekli! Bu alanda bizlere en iyi şekilde verim sunan ve insan gücünü %95’e kadar azaltan Katolar, her geçen gün inşaat alanları tarafından tercih edilen iş makinesi kervanına katılmış oldu. Hafriyat firmalarının olmazsa olmazı kato ve tırlardır.

 

Kepçesi sebebiyle yüksek ve spesifik bölgelerde yıkımlar yapabilen, engebeli yollarda bile kolaylıkla yol alabilen bu araç türü, 360 derece etrafında dönme kapasitesiyle birlikte de en iyi verimi, en kısa sürede yakalamamıza oldukça yardımcı oluyor! Ucu açık bir şekilde düşünüldüğü zaman bu tip araçların inşaatta ki verimini görmezden gelmek büyük hata olur! hem zemin düzeltme için kullanılan, hem de kaymayan teker yapısıyla beraber kaliteyi en kısa sürede bizlere sunan Kiralık Katolar, inşaat alanının vazgeçilmezi kılınan bir yapıda yansıtılmaktadır. Ayrıca ataçman kısmının değişimiyle beraber kimi zaman kırıcılı görevi de gören bu iş makinesi, kesme gibi işlerde de oldukça büyük imkanlar sağlamaktadır. Bu tarz iş makinelerinin hayatımızda ki yeri ve önemi oldukça yüksek! Zira bu sebeplerden dolayı da kullanıcıların bir numaralı tercihi haline dönüşmüş olan kato her geçen gün sizlerin ilgisini çekmeyi de başarıyor.

 

Birçok harfiyat firmasına özel olarak sunduğumuz Kiralık Kato hizmeti, sizlere günlük, haftalık ve aylık sistemler üzerinden yansıtılmakla birlikte, en iyi verimi, en kısa sürede almanız adına da yardımcıdır. Bu yüzden sizlerin tercihi Kato’dan yana olur ise, verim alma durumunuz ve iş gücünün azalmasıyla beraber kısa sürede şantiye ve inşaat alanında ki yaptırımlar uygulanacaktır. O halde hemen sizler de kiralama işine girişebilir, şirket bünyemiz üzerinden bu iş makinelerine ulaşım sağlayarak firma yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz. 30 ve 20 tonluk Kato kiralama hizmetinin yanı sıra diğer iş makinelerini de tedarik ediyor ve sizlere sunuyoruz. İstanbul ve çevre illere acil kato ihtiyaçlarınız için iletişim sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz.