Mini Ekskavator

Kiralık Mini Ekskavatör

 

Mini Ekskavatörler, kauçuk ve çelik paletli olmak üzere iki tip olarak hizmet sunmaktadır. 1 ton ile 8.5 ton arasında kaldırma kuvveti mevcuttur. Bu sebepten dolayı da birçok inşaat alanında sıklıkla tercih edilmektedir. Hidrolik bir sistem üzerinden çalışan aygıt, dozer bıçağı ile parçalama ve düzenleme görevi görmektedir. Gücün büyük bir kısmı hidrolik silindirlerden alınırken, 360 derece dönme kabiliyeti ile birlikte de bizlere tam anlamıyla verim sağlamaktadır. Kiralık Mini Ekskavatörler bugüne kadar birçok inşaat alanında tercih edilmiş, alınan performanslar neticesinde ülkemizde de yaygınlaşmıştır. 

 

Kiralık Mini Kato aygıtları, bomun bölümüyle 80 derece sağ ve sol dönüş yeteneği, kabinin 360 derece dönme yeteneğiyle beraber farklı pozisyonlarda ve alanlarda da çalışma imkanı vermektedir. Hem sizlerin iş gücünü azaltacak, hem de kaliteli hizmetiyle birlikte birkaç günlük işi en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Bu yüzden inşaatların vazgeçilmezi kılınan bu iş makineleri herkes tarafından tercih edilen ve önem gösterilen bir durumdur.

 

Bom ve kol olmak üzere 2 parça makine tonajına göre değişen uzunluklarda yer almaktadır. Böylelikle dilediğiniz fonksiyona ayarladıktan sonra, her işte kolaylıkla kullanabilme olanağına sahip olmaktasınız. Genel olarak şantiye ve fabrikalar da tercih edilen mini kato, sizlere %100’e kadar verim sağlayan nadir makinalardan bir tanesidir. Firma olarak siz değerli kullanıcılarımıza kiralık Mini Ekskavatör hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetle birlikte de ayrıcalıklı bir şekilde kaliteye ulaşabilecek, dilediğiniz araçlara sahip olabileceksiniz. Günlük, haftalık ve aylık olmakla birlikte pek çok farklı yönerge de kiralanan bu iş makineleri, firmamızın garanti kapsamı süresince de işlerinizde herhangi bir aksaklık olmayacağının garantisini sunabilmektedir. Müşteri temsilcilerimize ulaşım sağladıktan sonra sizler de bu iş makinesine sahip olabilirsiniz.