Mini Yükleyici

Mini Yükleyici

 

Mini yükleyici, boyutları sebebiyle pek çok alanda rahatlıkla çalışmanızı sağlayan, işlemleri de kısa sürede olumlu bir şekilde bizlere sunan önemli bir inşaat aracıdır. Seri yükleme ve yerleştirme aşamalarıyla beraber bizlere fonksiyonlarını tamamıyla pozitif anlamda yansıtan bu araç türü, gerekli görevleri tam verim ile sunabilen nadir iş makinelerinden bir tanesidir.

 

Dar alanlar da çalışılabildiği zaman tam anlamıyla verim alma durumu söz konusu olurken, aynı zamanda etkin bir şekilde işi sizlere sunabilmektedir. 2,5-4 ton arasında ki tüm malzemeleri kolaylıkla kaldırabilen ve istediğiniz alanlara yükleyebilen bu araç türü, genel olarak büyük kargo merkezlerinde sık sık kullanılmaktadır. Kolileri üst rafa taşımakta, yine böyle büyük bölgeler sayılabilecek depolarda da sizlerin verimini arttırabilen performanslar ile karşımıza çıkan Mini yükleyiciler, beygir gücü olarak da 45-70 HP arasında bir güç sağlamaktadır. Bu da pek çok aracın birkaç katı olmakla birlikte tam anlamıyla sağlıklı performans almamızı sağlamaktadır.

 

Doldurma, düzeltme yapma, taşıma, kazıma gibi fonksiyonları ile birlikte birden fazla işi en iyi şekilde sunan Mini yükleyiciler, manevralı veya bayırlı bölgelerde de 360 derece dönebilme kabiliyetinden dolayı herhangi bir verimsizlik durumunu ortaya çıkarmamaktadır. Sizlerin tüm işlerini tek başına görebilen ve var olan maksimum limite göre de taşımacılık hizmetleri sunan bu aygıt, her geçen gün ülkemizde de taşımacılık ve inşaat alanlarında tercih edilmektedir. Sizlerde işinizi önemsiyor ve daha kısa süreç içerisinde layığı ile yerine getirmek istiyorsanız tercihinizi kiralık mini yükleyicilerden yana kullanın. Böylelikle en doğru hizmet anlayışını almanızla birlikte hiçbir sorun çekmeden bu aygıtları kullanabilme hakkına sahip olacaksınız! Yakıt tasarrufu sistemiyle de sizlerin belini bükmeyecek olan iş makineleri, doğru operatör tercihiniz ile birlikte pek çok işlevsellik ile sunulabilmektedir.